Na stiahnutie
Trasa autobusu: Vráble - Tes. Mlyňany - R1 - B. Bystrica - Brezno - Pusté Pole//Telgárt - Brezno - B. Bystrica - R1 - Tes. Mlyňany - Vráble
Odchod z Vrábľov: 6:00
Nástup v Zlatých Moravciach:
- pri bývalej Večierke 5:20
- pri hornej pošte 5:25