Na stiahnutie
Trasa autobusu: Vráble - Nitra - Hlohovec - D1 - Lúka // Nová Lehota // Banka - Radošiná - Kuzmice - Jacovce - Podhradie // Topoľčany - Nitra - Vráble
Odchod z Vrábľov: 6:00
Nástup v Zlatých Moravciach:
- pri bývalej Večierke
- pri hornej pošte
Nástup v Nitre:
- autobusová zastávka "Plynárenská" na Levickej ulici
- autobusová zastávka za kruhovým objazdom pod Zoborom, Chrenovská ulica